Golfkent'te doğayla iç içe, mutlu, sağlıklı ve konforlu bir yaşam sizi bekliyor...

Golf Restaurant

220 m² kapalı alanı, 600 m² terası, 10 dönüm bahçesi, toplamda 1.000 m² süs havuzları ve eşsiz mutfağıyla Golf Restaurant hizmetinizde.

Bölgenin iklimine uygun peyzaj tasarımı ve doğal ahşaptan çocuk parkıyla kulüp üyeleri, Ankara Golfkent sakinleri ve Ankaralıların vazgeçemeyeceği bir mekan.

Havuz

260 m2'lik yetişkinler ve çocuklar için yüzme havuzları bulunmaktadır. Havuz kullanıma hazır durumdadır.

Havuz

Muhteşem bir koru

100 bin ağacıyla, rengarenk çiçekleriyle Golfkent korusunda bir yürüyüşe çıkın.

Koru

Zinde kalın

Golf ve çeşitli sporlara yönelik pistler, basketbol, voleybol, futbol, tenis, squash sahaları, Türk hamamı, Fin hamamı, sauna, buhar odası, SPA

Sosyal ve Ticari Üniteler

Çarşılar, kafeler, restaurantlar, konser salonu, amfitiyatro, yazlık ve kışlık sinema, konaklama tesisleri, sağlık ocağı, karakol, cami

Eğitim Alanları

Anaokulu, ilk ve orta öğretim tesisleri

 

Golfkent Spor Kulübü

Proje konseptine uygun tam donanımlı kulüp binası inşaatı tamamlanmıştır. Bina Ankara Golfkent Spor Kulübü için tahsis edilmiştir. Kulüp binasının kendi bünyesindeki teraslı restaurant kulüp üyelerine özel olarak hizmet verecektir.

Spor kulübü golfle birlikte futbol, voleybol, basketbol, hentbol, masa tenisi, halk oyunları, tekvando, güreş, atletizm, badminton, kayak, izcilik, satranç, tenis, bilardo, dart, boks, jimnastik, karate, halter branşlarında faaliyet gösterecek.

Golf Kulübü

Golf Eğitimleri

Ankara Golfkent'te golf eğitmeni eşliğinde golf dersleri başlamıştır. Golf öğrenmek isteyenlerin yeni adresine tüm golf severleri bekliyoruz.

Spor Kulübü faaliyetlerine katılmak için;

0312 299 02 20